PASLEPTAS PAVOJUS

Internete ir Skelbiu yra daugybė parduotuvių, kuriose parduodami nesubalansuoti žaidimų kompiuteriai labai didelę kainą. Dažnai kompiuteriuose nesuprantantis asmuo pasikliauja pardavimo konsultantais ir yra apgaudinėjamas pirkdamas kompiuterį, ypač jei perkate kompiuterį su naudotais komponentais.

MŪSŲ PASIŪLYMAS

 

Žaidimų kompiuterių surinkimas yra visas menas, kupinas subtilumų, tokių kaip aukštos kokybės maitinimšaltinis, RAM dažnis, jo tūris, komponentų suderinamumas. Netaupome nė cento dėl tokių esminių subtilumų

Mes  vertiname  savo  vardą  informacinėje  erdvėje.  Mums  tikrai  svarbu,  kad  Jūs,  sumokėję  pinigusnešvaistytumėte jų.

лого маленькое.png

 

APIE REFRESHED KOMPONENTŲ MONTAVIMĄ

Kai  kuriuose  sų  rinkiniuose  yra  atnaujintų  komponentųTai  daroma  siekiant  sumažinti  kompiuterio išlaidas. Dažniausiai mes kalbame apie vaizdo plokštes, nes jos sudaro iki 40% viso surinkimo kainos. Tokie komponentai pašalina gamyklinių defektų galimybę, o elektroninių komponentų susidėvėjimo laipsnis yra ypač mažas. Prieš pirkdami sandėlyje, kruopščiai prižiūrime ir patikriname visus atnaujintus komponentus, todėl visoms komplektacijoms suteikiame 3 mėnesių garantiją.

KĄ REIŠKIA "REFRESHED"?

Atnaujinti yra naudoti priedai, kuriuos visiškai prižiūrėjo mūsų ekspertai. Priežiūra apima:

kruopštus patikrinimas, ar jis yra tinkamas naudoti

valymas ir priiūra

maitinimo šaltiniuose: ventiliatorių keitimas naujais

vaizdo plokšse: šiluminės pastos ir šiluminių pagalvių pakeitimas

standžiajame diske: tikrinimas, ar nėra S.M.A.R.T.

Taisytos įrangos neturime, visi atnaujinti komponentai perkami iš pradžių nepažeisti

Atnaujinti priedai - pažymėti: 

Visiškai nauji komponentai pymėti:

PngItem_1649365.png

KOKS PRIVALUMAS?

 

Maža kaina 

Brangiausių komponentų kainos yra iki 60% pigesnės nei panašios galios, tačiau visiškai naujos

Didelis patikimumas

Elektroninės plokšs turi  didžiulį resursą  ir,  jei  tinkamai naudojamos,  tarnauja  dešimtmius. Taip  pat atmetama gamyklos defektų tikimybė.

Visa garantija

Garantuojame, kad jeigu Jūsų įsigyta prekė Jums netinka, mes ją priimsime per 14 dienų nuo pirkimo ir grąžinsime 100% sumokėtos sumos!

Tik firminiai komponentai

Skirtingai  nuo  kitų  parduotuvių,  kurios,  norėdamos  sumažinti  kainas,  perka  Kiniškus  žemos  kokybėkomponentus, komponentus perkame tik iš žinomų gamintojų, tokių kaip ASUS, GIGABYTE, MSI, WD.

APIE GARANTIJĄ


0c686f0067be3c57b12bcc9fcf691552.png

Garantuojame, kad jeigu Jūsų įsigyta prekė Jums netinka, mes ją priimsime per 14 dienų nuo pirkimo ir grąžinsime 100% sumokėtos sumos! Šis laikotarpis yra nurodomas garantiniame pase, kuris pridedamas prie perkamos prekės.

Garantiniam remontui prekė turi būti pateikiama gamintojo įpakavime. Pažeidus šį reikalavimą ir nesant galimybės suremontuoti sugedusią prekę, gamintojas gali atsisakyti pakeisti ją į naują. Jeigu garantiniam remontui pateikiamas kompiuteris kartu prašome pateikti ir jo garantinį pasą.

Personalinio kompiuterio (toliau – PK) RMPC“ saugoreikalavimai. Reikalavimai, keliami elektros energijos tiekimo sistemai yra viena iš gamintojo teikiamos garantijos sąlygų. Jūsų PK reikalinga 220 voltų ir 50hz dnio pramoninio tinklo įtampa.

PK yra jautrus bet kokiems įtampos svyravimams tinkle, todėl nepatariama jungti PK į tą liniją, kurios apkrovimas smarkiai krinta, t.y. prie kurios prijungta daug elektros energiją vartojančių galingų įrenginių.

Reikalaujama, kad PK būtų įžemintas; įžeminimas apsaugo nuo besikaupiančio elektros statinio krūvio, įtampos defekto ir srovės nutekėjimo į PK korpusą. Jei dėl tam tikrų priežasčių maitinimo linija su įžeminimu nenaudojama, patartina PK, spausdintuvo ir monitoriaus įžeminimo gnybtus prijungti prie prailgintojo. Toks prijungimas ne visiškai atitinka garantijos teikimo sąlygas, bet jis suvienodina skirtingus įrenginių statinius ir sumažina elektros iškrovų tikimybę.

Jei įmanoma, visi kompiuterio tinklo vartotojai turėtų ti prijungti prie vienos elektros tiekimo linijos.

Kadangi PK maitinimo laido gale yra kaištis, atitinkantis Europos standartus, t.y su dviem pagrindiniaignybtais ir įžeminimo gnybtu, tai bet kuriuo atveju naudokite tokios rūšies elektros lizdą.

Esant dažniems nįtampos svyravimams ar nestabiliam elektros energijos tiekimui, rekomenduojamvartotnepertraukiamoenergijos šaltinį (UPS). Pastaba: jei naudojate lazerinį spausdintuvą, junkite jį tiesiai į elektros tinklą (ne per UPS)Naudokite kabelius tik komplektuojamus prie įrenginių.

Jeigu Jūsų monitorius turi maitinimo kabelį su šakute, tinkančia prijungimui prie PK maitinimo bloko, junkitjį į atitinkamą lizdąTuomet ir monitorius, ir PK gali ti įjungiami ir išjungiami vienu kartu. Jeigu Jūsų monitoriaus maitinimo kabelis turi paprastą šakutę, junkite ją į atskirą elektros tinklo lizdą, įsitikinę, kad monitoriaus maitinimo jungiklis yra išjungtas.

PK maitinimo kabelį įjunkite į lizdą esantį PK korpuso užpakalinėje panelėje (pažymėtas 220v). Prieš jungdami į elektros tinklą, įsitikinkite, kad PK maitinimo jungiklis yra išjungtas. PK įjungus į elektros tinklą bei patikrinus visas kitas jungtis, visą sistemą įjunkite maitinimo jungikliu, esančiu priekinėje PK korpuso panelėj (pažymėtu POWER). Raudonas indikatorius (HDD) reiškia, kad dirba kietasis diskas. Žalias indikatoriu(POWER) reiškiakakompiuteriįjungtas. Perspėjimas: elektros tinklo pilno atjungimo įtaisas yra maitinimo kabelio šakutė.

Elektros lizdas turi būti arti įrenginio ir lengvai prieinamas. Ištraukti kabelio šakutę pavojaus atveju galima jungikliui POWER esant bet kurioje padėtyje. Paspaudus POWER jungiklį trumpai, PK įsijungia į budintį rėžimą. Jeigu POWER jungiklį laikote įspaustą 5s, PK visiškai išsijungia.

PK susideda iš elektroninių blokų, kuriuos sujungiant ar atliekant kitus darbus, reikia laikytis antistatiškumo taisyklių:

 • sujungdamįrenginiuspatikrinkitekad jibūtų išjungtiš tinklo.

 • neatidarinėkitepanaudodamįrankiusPgaubtšoninių sieneliųPavojingįtampa!

 • venkitkambarių ssausorukurigalskatinti    statinio    elektros    krūvio    kaupimąsi.

 • jungimo metu nedėvėkite drabužių, pagamintų iš dirbtinių pluoštų, galinčių sukelti stiprias statines iškrovas.

 • audros ar perkūnijos metu patartina PK ir papildomą įrangą išjungi iš elektros tinklo.

Žaibas gali nutraukti modemo, tinklo bei PK darbą. Taigi jei naudojas modemu, tinklo korta, ar kitais įrenginiais, naudojančiaiišoriniumaitinimusjuobūtinatjungtiPK yra pritaikytas darbui kambario temperatūroje (5-40 C) ir esant 40-80% oro dgnumui.

 • transportuotPvisuomereikėtų originaliojpakuotėje.

 • jei naudojate daug diskelių, informacijos įrašymui ar nuskaitymui, diskasukio galvutes reikėtų kartą pemėnesį nuvalytspecialivalančiuojdiskeliu.

 • venkitvalgytigertšaliPK.

 • priPK nerūkykite.

 • nejunginėkite PK per dnai. Nestabili vidinių PK sudėtinių dalių temperatūra dėl junginėjimo sukelia kietojo disko, jungčių ir pan. pažeidimus.

PERSPĖJIMAS: suveikus saugikliui arba jeigu saugiklis įtaisytas nuliniame laide, PK lieka įtampingų dalių, todėl PK reikia atjungti nuo maitinimo šaltinio, ištraukus maitinimo kabelio šakutę!

PERSPĖJIMAS: sugedus pagrindinės plokštės baterijai klientui draudžiama ją savarankiškai pakeisti!

GARANTIJOS SĄLYGOS

1Garantinio  laikotarpio  metu  pirkėjas  turi  teisę  į  nemokamą  kompiuterinės  įrangos  remontą  arba  jopakeitimą.

2. Garantinis aptarnavimas atliekamas tik pateikus pirktos firmoje RMPC kompiuterinės įrangos pasą.

3Garantiniam     aptarnavimui    kompiuterinė     įranga     turi      būti     pateikiama    gamintojo     įpakavime.

4Garantini aptarnavima atliekama nemokama ti nurodyt garantijo galiojim laikotarpiu.

5. Garantuojame, kad jeigu Jūsų įsigyta prekė Jums netinka, mes ją priimsime per 14 dienų nuo pirkimo ir grąžinsime 100% sumokėtos sumos!

6. Garantinis aptarnavimas nebus atliekamas nemokamai, jei bus pastebėti gedimai, kuriuos sukėlė:

 • Mechaniniai pažeidimai.

 • Remontas, atliktas ne “RMPC” firmoje.

 • Elektros įtampos svyravimai ir netinkamas įžeminimas.

 • Eksploatacija netinkamomis aplinkos sąlygomis.

 • Į vidų patekę pašaliniai daiktai, medžiagos, skysčiai, vabalai.

 • Stichinės nelaimės, gaisras, o taip pat buitiniai faktoriai.

 • Valstybinių standartų neatitinkantys elektros tiekimo, telekomunikacijų tinklai.

 • Nesertifikuotos programinės įrangos naudojimas, o taip pat virusai.

 • Kompiuterinės įrangos naudojimas ne pagal paskirtį.

6. Garantija netaikoma programinei įrangai ir informacijai, saugomai kompiuterinės įrangos kaupikliuose. Rekomenduojampasigamintinuolaatnaujintinformacijokopiją.

7. Nemokamas garantinis aptarnavimas netaikomas, jei pažeisti kompiuterio garantiniai lipdukai (plombos).

8. Iškilus garantinio aptarnavimo būtinumui kreiptis telefonu arba el. paštu.

REKVIZITAI

Įmonės kodas                      301711670

PVM mokėtojo kodas         LT100004310916

Adresas                               Užusienio g. 5, Vilnius

Mobilus telefonas                +370 664 32 466

El. pašto adresas                  [email protected]